Асоціація випускників Асоціація випускників
На головну Реквізити
  •  ГОЛОВНА УНІВЕРСИТЕТУ
  •  ГОЛОВНА АСОЦІАЦІЇ
  •  АНКЕТУВАННЯ
  •  ВИПУСКНИКИ
  •  СЛУЖБА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  •  ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК
  •  КОНТАКТИ
СЛУЖБА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

    Вакансії та резюме
  Вхід у базу даних дозволяє роботодавцям запропонувати різні пропозиції щодо працевлаштування. Випускники університету, які бажають влаштуватися на роботу, зможуть залишити тут свої резюме.

Якщо Ви робите це вперше, треба спочатку зареєструватись.

    База даних
 

    Шановні студенти, аспіранти і випускники, які бажають знайти роботу!

 

До Ваших послуг - наша інформаційна система, що дозволяє учасникам надсилати свої резюме, а нам - підбирати за запитами роботодавців кандидатів, що їх цікавлять і працевлаштовувати їх.

Ваші персональні дані є конфіденційною інформацією. Вона може використовуватися нами винятково для добору кандидатів за запитами роботодавців, що пройшли попередню авторизацію, для пошуку фахівців, що їх цікавлять. Відомості не будуть передані третій стороні або використані з метою, іншою, ніж добір кандидатів для працевлаштування.

Дана інформаційна система є частиною загальної системи працевлаштування. Її доповненням є інтерв'ю кандидатів, тестування, одержання рекомендацій кафедри та інші необхідні для ефективного підбору заходи.

Ця система розрахована не тільки на студентів і аспірантів , але і на випускників університету. Ми запрошуємо усіх випускників брати участь у нашій інформаційній системі і надсилати свої резюме. Це допоможе Вам знайти ту роботу, яка Вас влаштовує.

    Наші пропозиції для роботодавців

 

Для проходження практики на Вашому підприємстві пропонуємо Вам студентів-старшокурсників нашого університету.

Працюючи зі старшокурсниками Хмельницького державного університету, Ви зможете економічно вигідно вирішити багато проблем Вашого підприємства.

Ми маємо великий досвід проведення практик на державних і приватних підприємствах, коли студенти успішно вирішували конкретні прикладні завдання під керівництвом кваліфікованих професорів і доцентів. При цьому ми надаємо студенту-практиканту індивідуальний навчальний план, що дозволяє йому поєднати навчання з роботою.

Будемо ради співробітничати з Вами. Розглянемо будь-які Ваші побажання і пропозиції.

© 2005р. Асоціація випускників. Хмельницький національний університет
Дизайн - Радецький Олександр, програмування - А. Мазарчук